MA-URI ® Bodywork Warszawa

Jeśli szukasz sposobu osiągnięcia harmonii, chcesz zapoczątkować realną zmianę w swoim życiu, pragniesz obudzić odwagę aby w pełni korzystać ze swojej mocy twórczej, jesteś na ścieżce poszukiwania sposobu samouzdrawiania, osiągniecia PEŁNI… zapraszam Cię na sesje MA-URI® Bodywork, w Ośrodku DoPełni, Warszawa.

MA-URI Bodywork, Praca z ciałem, bodywork, mauri Warszawa, masaż mauri
sesja MA-URI® Bodywork Warszawa, Dopełni, HAnia Świątkowska

Podczas pracy z ciałem uwalniany jest stres fizyczny i emocjonalny, podnosi się poziom energii i świadomości.
Celem MA-URI® jest wsparcie w przywróceniu Twojemu życiu oryginalnej pełni. Jest to prawdziwa definicja uzdrawiania. Pełnia oznacza doskonałą równowagę między Twoim ciałem fizycznym i zdrowiem, emocjami, przekonaniami i przeznaczeniem.

Sesja pracy z ciałem MA-URI® Bodywork to dotyk w pełni zestrojony z Twoją intencją, potrzebą, stanem zdrowia, samopoczucia.

Odpowiednie ruchy, oddech, rytm są stosowane w różnej sekwencji, natężeniu, po to aby uruchomić proces samouzdrawiania Twojego ciała, umysłu, ducha, podnosić poziom energii życiowej, wzbudzić kreatywność i odwagę do transformacji tego, co czeka na zmianę i uzdrowienie.

Dlatego jeśli pragniesz uporządkować swoją przestrzeń psychiczną, możesz to osiągnąć poprzez pracę z ciałem, którego stan, narządy, części i koordynacja odwzorowują kondycję oraz ewentualne blokady emocjonalne i mentalne.  MA-URI jest sztuką samouzdrawiania na wielu poziomach i wielu wymiarach, cielesnym, emocjonalnym, duchowym. Dlatego przebieg sesje i to czego doświadczysz w pełni zależy od Ciebie i Twojej intencji.

W języku naukowym, można powiedzieć, że praca ta otwiera nowe ścieżki neuronowe pamięci, emocji i myśli.

W polinezyjskich systemach wiedzy ciało uznawane jest za bramę, która prowadzi do umysłu, psychiki i ducha. Starożytni Polinezyjczycy zdawali sobie sprawę, że dotykając czyjegoś ciała, komunikujemy się z całą biografią, systemem przekonań, traumami i mądrością tej osoby. Stąd dotyk w MA-URI® jest uznawany za świętość, jako uświęcony efekt uświęconej relacji między dwojgiem ludzi na poziomie duszy.

Pracuję z ludźmi w każdym wieku, z różnych kultur i różnego pochodzenia, również po angielsku (also in English).  Zapraszam na sesje MA-URI® Healings Arts:
Umów się na sesję:
zadzwoń 533 618 817 ; napisz: hania@dopelni.pl