Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Budzenie Energii Własnej – praktyka

Budzenie Energii Własnej

?BUDZENIE ZASOBÓW I ENERGII WŁASNEJ? – Jednodniowy praktyczny warsztat pracy z energią

W dzisiejszym świecie gęstym od emocjonalnego przeżywania niezmiernie ważne jest aby nauczyć się czerpać z zasobów własnych, ufać sobie, dawać sobie wytchnienie. Zbyt intensywne przeżywanie emocji wrzuca nas w czas przeszły, w ciągłe „trawienie” tego co było, przez co zużywamy niezwykle dużo cennej siły życiowej. Odbija się to często na naszym stanie zdrowia, samopoczuciu, chęci do życia. Każdego ranka, budząc się masz dostępem do dobowego potencjału energetycznego, pytanie w co angażujesz swoją energię, uważność? Co zasilasz a tym samym jakie masz efekty?

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki budzenia zasobów własnych. Świadome korzystanie z własnej energii pomoże Ci dokonywać lepszych wyborów, da więcej szans aby w pełni wykorzystać własne, unikalne talenty, potencjał. Poprzez poznanie zasobów energii i świadome jej używanie doświadczysz jak przekierowywać energię dobową do odczuwania głębszego szczęścia, czucia spokoju, wzrostu energii kreacji, sprawczości.

?Podczas warsztatu podzielę się z Tobą wiedzą, praktyką czym jest energia własna, jak o nią dbać, być na nią otwartym.

?Doświadczysz Energii Środka czyli praktyki oddechowej, ćwiczeń gruntujących, i wspierających wypośrodkowania energii.

?Poznasz praktyczne sposoby na codzienne „ładowania” energii własnej.

?Będziemy doświadczali mocy jednej z najważniejszych praktyk w pracy z energią zwaną mały obieg energii.

?Ćwiczenie wyciszania i wyczulenia zmysłów – to wyprawa w głąb siebie.Dzięki medytacji świadomego przenoszenia uważności z zewnątrz do wewnątrz siebie nauczysz się jak zadbać o wewnętrzny spokój.

?A na koniec BHP energetyczne – poczujesz i zrozumiesz jak istotne jest trzymanie swojej przestrzeni i nie przejmowanie stanów emocjonalnych innych.

?Czas: 2/08/ 2020

?Będziemy pracowali w małej grupie 6 osobowej.

?Zaczynamy punkt godz. 10.00 (przyjdź wcześniej, zapraszam od 9.30)kończymy o 18.00.

?W trakcie warsztatu będą przerwy na wodę, owoce oraz dłuższa 45 min. przerwa na posiłek (poczuj czym chcesz się zasilić tego dnia i zadbaj o własne jedzenie).

?Zabierz proszę wygodne ubranie oraz matę do ćwiczenia.

?Prowadząca: HAnia Świątkowska – wspieram i pomagam na ścieżkach poznawania siebie jako terapeuta, pracuję z ciałem (bodywork MA-URI). Szkolę, edukuję,inspiruję, współprowadzę Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii DOPEŁNI.

?Miejsce: Ośrodek DOPEŁNI, ul. Kaliska 23 m 23

?Kontakt: 533 618 817; hania@dopełni.pl

250pln

Ośrodek Dopełni