HAnia Świątkowska

HAnia Świątkowska terapeutka, trenerka MA-URI®

HAnia Świątkowska terapeutka, trenerka MA-URI® Healing Arts

Z pasji jestem  licencjonowanym praktykiem i trenerem MA-URI® Healing Arts.
Z wykształcenia pedagogiem. A na codzień przechadzam się między światem biznesu pracując dla międzynarodowych firm a światem bycia Panią własnego czasu.

Łączę w sobie różne jakości, światy, role, wybory, które spotykam i kreuję na swojej drodze. Dzielę się i inspiruję, towarzyszę innym w podążaniu ścieżką samopoznania – swoich pasji, darów, budowania relacji z samym sobą/bliskimi/światem, wspieram w rytuałach przejścia, zmianach.
Moje korzenie pracy z człowiekiem rozpoczęły się jeszcze na studiach a wieloletnie doświadczanie pracy z ludźmi w korporacjach pomogło mi otworzyć drzwi do głębszego zrozumienia relacyjności. Medyczny kurs masażu był początkiem procesu „przesunięcia” z rozumienia na czucie i doświadczanie.
MA-URI® pojawiło się w momencie gotowości życia w Pełni. Dlatego dla mnie MA-URI® jest sposobem świadomego życia, codziennym praktykowaniem, braniem całkowitej odpowiedzialności za siebie. Odkryłam, że trudno jest pracować nad relacjami z innymi, nie mając relacji ze sobą.  
Przeszłam całą ścieżkę szkoleniową dla Praktyków w Institute for MA-URI®Healing Arts w Nowej Zelandii jak również szkolenie dla Trenerów początkowych MA-URI®. Swoją fascynację do pracy z ludźmi poszerzam i rozwijam w wielu obszarach między innymi, szkoląc się jako terapeuta w nurcie Pracy z Procesem ale przede wszystkim w codziennej pracy bliskości ze sobą.
 Zapraszam Cię do Ośrodka Dopełni na sesje pracy z ciałem, sesje MA-URI® indywidualne oraz sesje MA-URI® dla par.
Prowadzę terapię indywidualną, terapię par.